0%

Портфоліо

Людям є що сказати

Відгуки

Nomadic state of mind
Nomadic state of mindКоманда Nomadic

“Дуже вдячні хлопцям за «Двіж» який вони зробили :) Нам потрібен був інтернет магазин, але ми не розуміли як все влаштовано. Хлопці дуже професійно підійшли до питання, запропонували кілька варіантів дизайну, зробили все оперативно, постійно були на зв'язку і найголовніше те наскільки легко хлопці знаходять спільну мову з клієнтом.”

Володимир Єршов
Володимир ЄршовЗасновник balkon.ua

“Знайшов хлопців за рекомендацією. Робили сайт для balkon.ua. Із завданням впоралися на відмінно. Сайт вийшов інформативним і таким, як я його бачив у себе в голові. Дякую за якісну роботу;)”

Віталій Бреслер
Віталій БреслерCEO camp.study.ua

“Робили для нас сайт дитячого проекту. Вийшов відмінний баланс між красивим, сучасним і зрозумілим сайтом як для дітей, так і для батьків. Дякую!”

Юрій Михайличенко
Юрій МихайличенкоЗасновник Cibum.com.ua

“Працювали з ними по декількох проектах, хлопці впоралися навіть краще ніж планувалося. Чітко розуміли що і як потрібно зробити, і давали результат. Відмінна якість роботи, все робили в термін, ніяких нарікань під час роботи не було. До сих пір час від часу звертаємося за послугами саме до них. Тим хто хоче отримати якісний продукт за відмінну ціну, раджу цих хлопців!”

30+

годин витрачаємо лише на розуміння Вашого бізнесу

14

етапів проходить кожен проєкт

<3

любов до власної справи, кожен проєкт - виклик