0%

Як працюємо?

Давай розповім

До створення наших сайтів ми ретельно готуємось - збираємо інфу, ставимо тисячі запитань замовнику і самим собі, шукаємо, мислимо, накидаємо варіантів, малюємо, щоб влучити точно в десятку.На цій основі будується головна думка для кожного сайту, а далі - ми творимо, уважно продумуючи кожен елемент, кожен крок, кожну кнопку.Ми - за чистий веб, за високоякісний продукт, який буде цікавим, креативний, захоплюючим і простим для розуміння. Ми творимо сайти, які викликають довіру.

Залишити заявку
А тепер більш докладно

Як ми працюємо

Починаємо з особистої зустрічі

На цьому етапі ми дізнаємось якнайбільше про Вас та Ваш бізнес: яким був Ваш шлях, з чого все почалось, чого Ви прагнете, якої мети хочете досягти.І найголовніше - які Ваші очікування від нас та Вашого майбутнього веб-сайту.

Призначити зустріч

Знаходимо цільову аудиторію

Для того, щоб влучання було максимальним, нам необхідно зрозуміти, хто Ваша цільова аудиторія.Тому наступним етапом ми будемо змальовувати портрет потенційних клієнтів, які будуть користуватись Вашим майбутнім сайтом, до найдрібніших деталей: хто вони - вік, стать, де вони живуть, скільки їм років, ким вони працюють, чим займаються у вільний час, і чим цікавляться.Ми разом виявлятимемо потреби клієнтів у Вашій ніші для того, щоб дати їм те, що буквально розірве їх свідомість і, гортаючи сторінки Вашого сайту, вони будуть вголос промовляти: "Вау, а що так можна було? Нарешті!"

Призначити зустріч

Brainstorm

Придумуємо та знаходимо рішення, які будуть якісно відрізняти Вас на ринку від інших. Ми не намагаємося кожного разу "створити велосипед", а лише вдосконалюємо його.

Призначити зустріч

Створюємо дизайн

Після створення “конструкції” і відповідей на головні питання ми беремось за створення дизайну, який приведе нас до цілі. Ми не будуємо складних лабіринтів - ми робимо двіж! Креативний брендинг, нестандартний візуал, яскраві кольори та слогани чудово поєднуються у стилі мінімал.

Призначити зустріч

Створюємо Web - додаток

Крок за кроком втілюємо дизайн в реальність. Придумуємо шляхи користувача та адміністратора. Створюємо функціонал, який приводить до мети. Робимо з любов'ю і страшенно цим пишаємось.

Призначити зустріч

Створюємо креативний маркетинг

Мінімалізм - це добре, агресивний маркетинг - працює, креатив зробить Вас відомим. Рекламна стратегія, яка поєднує в собі всі ці три фактори, створює вибуховий двіж!

Призначити зустріч
А тепер, коли ми познайомились ближче

Може вже почнемо Двіж?

Обговорити проєкт
Людям є що сказати

Відгуки

Nomadic state of mind
Nomadic state of mindКоманда Nomadic

“Дуже вдячні хлопцям за «Двіж» який вони зробили :) Нам потрібен був інтернет магазин, але ми не розуміли як все влаштовано. Хлопці дуже професійно підійшли до питання, запропонували кілька варіантів дизайну, зробили все оперативно, постійно були на зв'язку і найголовніше те наскільки легко хлопці знаходять спільну мову з клієнтом.”

Володимир Єршов
Володимир ЄршовЗасновник balkon.ua

“Знайшов хлопців за рекомендацією. Робили сайт для balkon.ua. Із завданням впоралися на відмінно. Сайт вийшов інформативним і таким, як я його бачив у себе в голові. Дякую за якісну роботу;)”

Віталій Бреслер
Віталій БреслерCEO camp.study.ua

“Робили для нас сайт дитячого проекту. Вийшов відмінний баланс між красивим, сучасним і зрозумілим сайтом як для дітей, так і для батьків. Дякую!”

Юрій Михайличенко
Юрій МихайличенкоЗасновник Cibum.com.ua

“Працювали з ними по декількох проектах, хлопці впоралися навіть краще ніж планувалося. Чітко розуміли що і як потрібно зробити, і давали результат. Відмінна якість роботи, все робили в термін, ніяких нарікань під час роботи не було. До сих пір час від часу звертаємося за послугами саме до них. Тим хто хоче отримати якісний продукт за відмінну ціну, раджу цих хлопців!”

30+

годин витрачаємо лише на розуміння Вашого бізнесу

14

етапів проходить кожен проєкт

<3

любов до власної справи, кожен проєкт - виклик