0%

Ми — Двіж

Хто ми?

Ми - команда маркетологів, дизайнерів, розробників та менеджерів, закоханих у власну справу.

Для чого двіж?

Двіж-філософія

Ми вважаємо, що сучасний бізнес в інтернеті повинен бути зрозумілим, тому ми використовуємо мінімалізм і намагаємось з перших секунд донести до користувача головне - про що цей продукт.

Наші цінності

Принципи

01

Спільна мова

Комфортна співпраця можлива лише за умови, коли замовник та виконавець говорять однією мовою та чують один-одного. Це дозволяє чітко ставити завдання та зрозуміти мету.

02

З душею

Любимо те, що робимо, і створюємо кожен сайт, як для себе. Ваш проєкт обов'язково з'явиться у нас в портфоліо.

03

Зрозумілість

Те, що спрацювало вчора, може не спрацювати сьогодні. Саме тому щодня ми трансформуємось, розвиваємось і навчаємось. Тримаємо руку на пульсі і крокуємо в ногу із часом та технологіями.

04

Амбіційність

Віримо, що народжені для великого, і покажемо всьому світу, як робити круто!

Обожнюємо кожного

Засновники

Валерій Мурашко
Co-Founder & Art Director
Данило Пантелєєв
Co-Founder & Technical Director
Віталій Лущик
Sales Director
Людям є що сказати

Відгуки

Nomadic state of mind
Nomadic state of mindКоманда Nomadic

“Дуже вдячні хлопцям за «Двіж» який вони зробили :) Нам потрібен був інтернет магазин, але ми не розуміли як все влаштовано. Хлопці дуже професійно підійшли до питання, запропонували кілька варіантів дизайну, зробили все оперативно, постійно були на зв'язку і найголовніше те наскільки легко хлопці знаходять спільну мову з клієнтом.”

Володимир Єршов
Володимир ЄршовЗасновник balkon.ua

“Знайшов хлопців за рекомендацією. Робили сайт для balkon.ua. Із завданням впоралися на відмінно. Сайт вийшов інформативним і таким, як я його бачив у себе в голові. Дякую за якісну роботу;)”

Віталій Бреслер
Віталій БреслерCEO camp.study.ua

“Робили для нас сайт дитячого проекту. Вийшов відмінний баланс між красивим, сучасним і зрозумілим сайтом як для дітей, так і для батьків. Дякую!”

Юрій Михайличенко
Юрій МихайличенкоЗасновник Cibum.com.ua

“Працювали з ними по декількох проектах, хлопці впоралися навіть краще ніж планувалося. Чітко розуміли що і як потрібно зробити, і давали результат. Відмінна якість роботи, все робили в термін, ніяких нарікань під час роботи не було. До сих пір час від часу звертаємося за послугами саме до них. Тим хто хоче отримати якісний продукт за відмінну ціну, раджу цих хлопців!”